blank

Star Wars Battlefront Bespin DLC Çıkış Videosu

Star Wars Battlefront Bespin DLC Çıkış Videosu

Daha öncesinde çıkış tarihinin paylaşıldığı Star Wars Battlefront hayranlarının merakla beklediği en büyük DLC’lerde bir tanesi olacak olan Bespin DLC için EA tarafından yeni video paylaşıldı.

Paylaşılan bu yeni video DLC için bir çıkış videosu. Season Pass içeriğine dahil olacak ücretli genişleme paketi Bespin ile yeni haritalar, silahlar, modlar ve yıldız kartlarının yanı sıra Lando Calrissian ile ödül avcısı Dengar‘ı da kahramanların arasına koyuyoruz.

Yeni DLC oyuna aslında bir çok yenilikte katıyor diyebiliriz. Çünkü gerçekten uzun süredir üzerinde yapımcılar tarafından kafa yorulan ve uğraşılan bir DLC paketi. Star Wars Battlefront oyununu normal satın almış olanlar için bu DLC ücretli olacak. Season Pass sahipleri ise ücretsiz olarak erişebilecekler. Düşmanlarımızı artık X-8 Gece Uzun Menzilli tüfekler ve EE-4 patlatıcıları ile öldürmeye hazır olun.

Resmi Websitesi

Aslına baktığımızda yayınlanan çıkış videosu Star Wars Battlefront Bespin DLC oynanış görüntülerini de içeriyor. Sadece sinematik veya oyun motoru ile yapılmış bir videodan ibaret değil. Star Wars Battlefront Bespin DLC çıkış tarihi Haziran ayı içerisinde olarak kesinleşti. Tabi bundan öncesinde bir çok aksama ve erteleme de yaşamadı diyemeyiz. Star Wars Battlefront hayranlarını üzecek bir çok haber veren bu büyük DLC paketi artık sonunda geliyor. En azından beklememize değecek gibi gözüküyor. Yenilikler, yeni kartlar, haritalar, silahlar ve kahramanlar ile birlikte oyunun keyfi bir tık daha yukarıya doğru artıyor demek yanlış olmaz. İşte paylaşılan video;

Star Wars Battlefront Bespin DLC