blank

Star Wars Battlefront Bespin Genişleme Paketi Detayları

Star Wars Battlefront Bespin Genişleme Paketi Detayları

EA Games son zamanların en iyi çıkış yapan oyunlarından birisi olan Star Wars Battlefront için yeni ücretsiz içeriklerinin detaylarını açıklamaya başladı. Season Pass satın almış olan oyuncular için geçerli olacak olan Bespin genişleme paketi de böylece gün yüzüne çıktı.

Star Wars Battlefront yeni güncellemesi ile birlikte sunulacak olan ücretsiz içerikler içerisinde yeni etkinlikler ve Hutt sözleşmeleri ile birlikte açılacak olan Berserker Trait, Bacta Bomb ve Ion Neutralizer kartları gibi yenilikler olacak. Ayrıca bunların dışında da sürpriz içerikler Star Wars Battlefront hayranlarını bekliyor. Güncellemenin tüm notlarını yapımcı firma 4 Mayıs 2016 tarihinde Star Wars gününde açıklayacak.

Dengar-and-Lando

Season Pass ve ile birlikte gelecek olan Bespin genişleme paketi ise 2016 Haziran ayında oyunculara sunulacak. Bu genişleme paketi oyuna yeni haritalar getirecek. Yeni mod getirileceği de söylentiler arasında. Ayrıca Lando Calrissian ve Ödül Avcısı Dengar karakterleri de oyuna Kahraman olarak eklenecek.