blank

Star Wars Battlefront Death Star DLC Oynanış Videosu

Star Wars Battlefront Death Star DLC Oynanış Videosu

EA ve DICE birlikte büyük işlere imza atıyorlar. Bunlardan birisi de kesinlikle bu oyun. Merakla beklenen Star Wars Battlefront Death Star DLC oynanış videosu resmi olarak yayınlandı.

Müthiş bir savaş deneyimi sunan ve aksiyonun hiç bitmediği oyun olarak gösterilen Star Wars Battlefront büyük beklentilerin bir çoğunu karşılıyordu ancak çıktığı günden bu yana hem Star Wars hayranları tarafından hemde bir çok oyuncu tarafından oyundaki büyük eksikliklerde dile getiriliyordu. Yapımcılar bu eksiklikleri çok fazla karşılayamadılar. Hal böyle olmasına rağmen yine de müthiş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun beklenen DLC paketi için yeni video yayınlandı. Oyun Star Wars olunca tabi ki oyunun oyuncular ile buluştuğu günden bu yana en çok istenen şey uzay savaşları oldu. Aradan çok uzun süreler geçmesine rağmen istenilen uzay savaşları bir türlü gelmedi. Fakat bu Star Wars Battlefront Death Star DLC oynanış videosu ile birlikte görüyoruz ki artık bu sorunun da çözümü geldi. Efsane Death Star haritası ile birlikte beklenen uzay savaşları ve uzaydaki Star Wars’a özgü araçlar ile it dalaşı yapmak ve aksiyon dolu kapışmalara girmek artık bir hayal değil gerçek oluyor.

Star Wars Battlefront Death Star DLC oynanış videosu

Bunların dışında tabi ki oyuna kahraman olarak gelmesi beklenen 2 karakterde oyuna ekleniyor. Chewbacca ve Bossk oyuna kullanılabilir kahramanlar olarak ekleniyorlar. Topluluk tarafından bu kahramanların gelmesi istenmişti zaten. DLC Death Star olunca tabi ki gelmeleri de kesinleşmiş oldu. Yapımcılar artık Star Wars Battlefront Death Star DLC oynanış videosu ile birlikte bizlere bu paketin çıkış tarihini de açıkladılar. Star Wars Battlefront Death Star DLC çıkış tarihi 20 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Tüm platformlar için aynı anda çıkışını gerçekleştirecek.