blank

Star Wars Battlefront Death Star Genişleme Paketi Duyuruldu

Star Wars Battlefront Death Star Genişleme Paketi Duyuruldu

Battlefield 1 duyuruları ve tanıtımları ile Gamescom 2016’yı kasıp kavuran DICE, beklenmedik bir açıklama ile karşımıza çıktı. Star Wars: Battlefront oyuncularını bir kez daha sevindirecek bir duyuruya imza atan DICE, oyuna yeni bir genişleme paketi geleceğini duyurdu. Yeni genişleme paketi Death Star ile birlikte Chewbacca, Hunter Bossk başta olmak üzere bir çok yeni karakter oyuna eklenecek.

Star Wars Battlefront Death Star Genişleme Paketi

Star Wars Battlefront Death Star Genişleme Paketi Duyuruldu

 

Star Wars Battlefront Death Star Genişleme Paketi

Bunun dışında oyuna yeni gelecek olan genişleme paketi ile birlikte Battle Station modu geliyor. Ayrıca oyun içerisinde Star Wars evrenindeki emperyal birliklerinin kullanmış olduğu Death Star silahı da bulunacak. Genişleme paketi ile yeni gelecek olan mod 3 etaptan oluşacak. DICE’nin açıklamasına göre bu etaplar şu şekilde;

  • İlk etapta uçaklarla savunma yapılacak ve ardından emperyal birliklerine saldırılacak.
  • İkinci etapta gerçekle neredeyse birebir olan uzay istasyonunda savaşılacak, Bossk ve Chewbacca’nın önderliğinde istasyondaki görevler yerine getirilecek.
  • Üçüncü etapta ise emperyal birliklerinin savaşı bitirmek amacıyla ihtiyaç sahibi oldukları Death Star silahını yok etmeye çalışılacak. Ayrıca silahı yok etmek için Death Vader’i de yok etmek gerekecek.

Ayrıca bu yıl bitmeden Star Wars: Battlefront’a çıkması beklenen çok daha geniş kapsamlı bir güncelleme daha var. Bu güncelleme sonraki Star Wars filmi olan Rogue One ile alakalı bir güncelleme olacak. Yeni genişleme paketi Death Star’ın Eylül ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.