blank

Star Wars Battlefront Grafik Modu İnanılmaz

Kısa bir süre önce piyasadaki yerini alan Star Wars: Battlefront, özellikle içerik eksikliğinden dolayı ciddi eleştirilere maruz kalmıştı.

Yapım gerçekten de DICE’ın diğer bir serisi olan Battlefield ile karşılaştırıldığı zaman, oldukça sığ bir içeriğe sahip durumda… Lakin bu durum yapımın inanılmaz bir görselliği gözler önüne sunduğu gerçeğini ise elbette ki değiştirmiyor. Üstelik bu inanılmaz görselliği, mükemmel bir optimizasyon ile oyunculara sunmayı başarmış olan yapımın, PC sürümü için yayınlanan moduysa tek kelimeyle inanılmaz!

Mod geliştiricileri Star Wars: Battlefront için de rahat durmadı ve yapımın çıkışının üzerinden oldukça kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, yapım için muazzam bir SweetFX modu geliştirdi. “Martin Bergman” isimli bir kullanıcı tarafından geliştirilmiş olan bu modla birlikte, yapımın görselliği daha keskin hatlara ve yenilemiş bir AA sistemine kavuşuyor. Tüm bunlar sayesinde ise yapım gerçek hayattan ayırt edilemez bir grafiksel seviyeye rahatlıkla ulaşmayı başarıyor.

Mod için yayınlanan görselleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Star Wars Battlefront Grafik Modu İnanılmaz