blank

Star Wars Battlefront Multiplayer Oynanış Videosu

Battlefield serisinin yapımcısı DICE tarafından geliştirilen oyun Star Wars: Battlefront, bu senenin büyük merakla beklenen oyunları arasında. Heyecanla sunumunu takip ettiğimiz EA konferansında detaylar ortaya çıktı. DICE, EA’in E3 konferansı kapsamında Battlefront’un multiplayerı için 5 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı.
Kar temalı bir haritada geçen Star Wars: Battlefront’un bu videosu PlayStation 4 üzerinden oynanarak tüm oyunculara sunulmuş oldu.. Birbirinden farklı güçleri gördüğümüz bu videoda Stormtrooper’lardan tutun Darth Water’ın kendisine kadar yer alıyor. Araç kullanımı da gösterildi. Yıldız Savaşlarında kullanılan robotları yönetmek mükemmel gözüküyor.

Videodan gördüğümüz kadarıyla oynanabilir araçlar Star Wars: Battlefront’a oldukça farklı oynanış mekanikleri de içeriyor. İmparatorluk olarak bu savaşta yer almalı, bu mücadeleyi kanınızın son damlasına kadar vermelisiniz.

Star Wars Battlefront çıkış tarihi 17 Kasım 2016 olarak açıklandı. Star Wars Battlefront PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor.

Star Wars Battlefront Multiplayer Oynanış Videosu