blank

Star Wars Battlefront Offline Mod Özellikleri

Star Wars Battlefront Offline Mod Özellikleri

Electronic Arts, bugün yaptığı açıklamayla birlikte Star Wars Battlefront oyunu için offline olarak oynanabilir bir mod ekleneceğini duyurdu. Star Wars Battlefront Offline Mod için Skirmish ismi verildi. 6 ay önce çıkışını gerçekleştiren oyuna destek tüm hızıyla devam ediyor. Hemen burada kısaca araya girerek şunları hatırlatmak ve bilinen bazı yanlış bilgileri düzeltmek istiyoruz. Oyunun oyuncu sayısının düşük olduğu ülkemizde Star Wars Battlefront lafı geçtiğinde sıkça duyuluyor.

Bu bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi. Bu bilgiler tabi nereden geliyor bunları o arkadaşlar daha iyi biliyorlar ama oyunda herhangi bir oyun bulma süreniz 30 saniye sürmüyor bile. Özellikle oyunun oyuncu sayısı hakkında çok yanlış düşünülüyor. Belki bu yanlış bilgilerden dolayı bir çok kişi Türkiye’de oyunu oynamaktan vazgeçiyor. Grafik ve atmosferi ile muhteşem bir Star Wars oyunu bizlerle 6 ay gibi bir süredir de aralıksız oynanmaya devam ediyor. Çok büyük ve gerçek anlamda müthiş bir kitleye sahip olduğunu tekrar tekrar hatırlatmak istiyoruz. Söylenen her şeye inanmamanızı oyunu oynamak istiyorsanız, bir Star Wars hayranı iseniz bu oyunu kesinlikle edinin ve oynayın. Bu zevkten kesinlikle geri kalmayın diyoruz ve hemen bilgilere devam ediyoruz.


Star Wars Battlefront Offline Mod

star-wars-battlefront-offline-mod-skirmish-ozellikler-detaylar


Oyunun baş tasarımcısı Dennis Brannvall yaptığı açıklama çok net konuştu ve oyunculara güzel haberler verdi. “Bugün tüm Star Wars Battlefront oyuncuları için yeni oyun modumuz Skirmish’i duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni oyun modu 20 Temmuz 2016 tarihinde ulaşılabilir olacak ve kullanıcılara offline olarak botlara karşı solo görev yada arkadaşlarıyla co-op split screen (konsollarda) oynama imkanı sunacak.” Ayrıca Brannvall yaptığı açıklama bazı detaylarda verdi diyebiliriz. Star Wars Battlefront offline mod dışında Walker Assault ve Fighter Squadron adındaki iki adet modun Skirmish içinde yer alacağını ve bu modun Star Wars Battlefront’ta tamamen eğlence amaçlı olacağını vurguladı.

Star Wars Battlefront Offline Mod Skirmish ismi verilen bu moda erişebilmek için internet bağlantısı gerekmeyecek ve bu mod içerisinde botlarla çevrim dışı görevler yapabileceğiz. Bunun dışında arkadaşlarınız ile Split Screen (ekranı iki yarıma bölerek) oynayabileceğiz. Böyle bir özellik oyuna ilk kez ekleniyor.

Star Wars Battlefront Offline Mod Skirmish 20 Temmuz 2016 tarihinde bizlerle olacak.