blank

Star Wars Battlefront Offline Modu Geldi

Star Wars Battlefront Offline Modu Geldi

EA ve DICE tarafından geliştirilmekte olan, çevrimiçi FPS oyunu Star Wars: Battlefront’a merakla beklenen offline modu bugün itibari ile geldi. 17 Kasım’da çıkışını gerçekleştiren Star Wars: Battlefront’a çıkışından bu yana bir çok güncelleme gelmiş olsa da oyuncuların merakla beklediği mod bugün itibariyle yayınlandı. Skirmish modu ile ilgili bazı detayları ve özellikleri sizlere anlattık.

Şuana kadar sadece çevrimiçi olarak oynanabilen Star Wars: Battlefront’u artık internet bağlantınız olmasa bile oynayabileceksiniz. Kendini geliştirmek isteyen oyuncular içinde benzersiz bir şans olan bu oyun modu şimdiden bir çok oyuncuyu sevindirmiş durumda. Özellikle çevrimiçi oyunlarda istediği oyunu sergileyemeyen ve rahat bir şekilde internet problemleri yaşamadan oynamak isteyen kullanıcılar botlarla daha rahat bir şekilde oynayabilecek.

 

Star Wars Battlefront Offline Modu Geldi

Star Wars Battlefront Offline Modu

Daha öncesinde sizlerle Star Wars Battlefront Offline Modu Skirmish ile ilgili özelliklerini anlatan haberimizi de yazmıştık. O habere de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Güncelleme sonrası gelen yorumlara bakıldığında bir çok oyuncu bu modu çoktan beğenmiş durumda fakat botların yapay zekalarının ne düzeyde gelişmiş olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Şimdilik çevrimdışı olarak sadece Walker Assault ve Fighter Squadron modları oynanabilecek. Star Wars Battlefront Offline Mod Skirmish ismi verilen bu moda erişebilmek için internet bağlantısı gerekmeyecek ve bu mod içerisinde botlarla çevrim dışı görevler yapabileceğiz. Bunun dışında arkadaşlarınız ile Split Screen (ekranı iki yarıma bölerek) oynayabileceğiz. Böyle bir özellik oyuna ilk kez ekleniyor.

Offline mod ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyor iseniz aşağıdaki videoyu izleyebilir, gelen yeni güncellemeyi ise Origin veya konsollarınız üzerinden indirebilirsiniz.

 

Star Wars Battlefront Offline Modu Geldi