blank

Star Wars Battlefront PS4 Performans Testi İnanılmaz

DICE tarafından geliştirilen ve sayılı günler sonra tüm oyuncularla buluşacak olan Star Wars: Battlefront için DigitalFoundry tarafından oldukça net bir performans analiz videosu yayınlandı.

Yayınlanan bu videonun yapımın PS4 versiyonu için olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bunun dışında ise hatırlarsanız yapımın E3 2015 fuarında tanıtımı yine PS4 platformu üzerinden yapılmıştı ve o dönemlerde yapım ciddi performans sorunları yaşıyordu. 900p/60 fps değerini hedefleyen yapım, o zamanlar fps olarak belirlenen değerin oldukça altında bir değer sunuyordu ve bu durum oyuncuların yapımı ciddi şekilde eleştirmesine neden olmuştu.

Bugün ise yayınlanan bu performans testi videosuyla birlikte oyuncular oldukça tatmin olacak gibi görünüyor. Çünkü yapım son zamanlarda görebileceğiniz en iyi performansı sunmayı başarıyor demek kesinlikle yanlış olmayacaktır. Yapımın çeşitli haritalarında ve aksiyonun zirve yaptığı sahneleri içerisinde barındıran analiz videosunda yapım tam anlamıyla stabil bir şekilde 60 fps değerini oyunculara sunmayı başarıyor. DICE daha önceden PS4 platformunu çok iyi tanıdıklarını ve Star Wars: Battlefront’un platformda kusursuz bir şekilde çalışacağını söylemişti ve görünüşe göre de bu konuda haklı çıktı.

Yayınlanan bu etkileyici performans testi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca yapımın Xbox One sürümünün 720p/60 fps değerini sunacağını da hatırlatmakta fayda var.

Star Wars Battlefront PS4 Performans Testi

Star Wars: Battlefront?un çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 20 Kasım olarak belirlendi.