blank

Star Wars: The Old Republic İçin Yeni Ek Paket Geliyor

Star Wars: The Old Republic İçin Yeni Ek Paket Geliyor

 

Bioware tarafından geliştirilen ve Star Wars evreninin üzerinde yaşayan Star Wars: The Old Republic isimli MMORPG oyununa yeni bir ek paket gelecek. Knights of the Eternal Throne isimli bu ek paket, bir önceki ek paketin bittiği noktadaki hikayeyi devam ettirecek.

Ek paketin duyurusunu yaptıkları bir video yayınlayan Bioware, videoda bir önceki hikayenin konusu devamında bizlere Zakuullu bir şövalye olan Senya’yı ve imparator Valkorian’ın eski eşini gösteriyor. Daha önce imparator Valkorian’ın oğulları üzerinde ilerleyen hikaye şimdi de eşi ve kızına dönmüş durumda.

Star Wars: The Old Republic İçin Yeni Ek Paket Geliyor

Önceki ek paket ile birlikte kaybettiği kanı tekrardan kazanmaya başlayan oyun, yeni ek paket ile bu durumu devam ettirme niyetinde gözüküyor. Daha önce bu şekilde oyunların pek olmadığı sektörde Bioware hikaye odaklı bir MMORPG ile karşımıza dikilmişti. Star Wars: The Old Republic oyunu hikaye odaklı olduğundan diğer tüm oyunlardan ayrı bir yerde bulunmakta. Oynanış olarak birçok oyundan daha kötü durumda olan yapım kendisini hikaye ile kapatıyor zaten.

Bu ek paketle birlikte yeni birçok mekaniğinde oyuna ekleneceğini belirten Bioware, yeni eklenecek sistemlerle bu mekaniklerin daha iyi bir oyun ortamı sunacağını belirtti. Oyunda oyuncuların çoğunun ilerlemesine göre kocaman galaksinin kaderinin oyunculara bırakılması ise ayrı bir artı denilebilir. 2 Aralıkta çıkışını gerçekleştirecek olan ek paketin içeriğinin bulunduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.