blank

Star Wars Sanal Gerçeklik Oyunu Nasıl Olur ?

Dünya?da milyonlarca oyun severin büyük bir heyecanla beklediği Star Wars Battlefront oyunu ön siparişe açıldı.

Star Wars Battlefront için ön sipariş verin ve 1 Aralık 2015 günü, New Republic?in Outer Rim?de bulunan uzak bir çöl gezegeninde kritik öneme sahip Imperial direniş noktalarından biriyle karşılaşacağı çok önemli bir an olan Battle of Jakku?yu* yaşayacak ilk oyunculardan biri olmanız için oyunu ön sipariş ile almanız gerekiyor. Ayrıca oyunun detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor şimdiye kadar çıkmış olan detayları ise aşağıdaki tüm silahlar ve tüm araçlar haberimizde bulabilirsiniz.

Star Wars Battlefront Tüm Silahlar ve Tüm Araçlar

Peki gelelim VR yani Virtual Reality ( Sanal Gerçeklik ) ile böylesine efsanevi bir hikayeyi yaşasak Star Wars sanal gerçeklik oyunu nasıl olur ?
Bilim kurgu filmi yönetmeni Rob McLellan ve VFX artisti Craig Stiff el ele vererek Unreal Motoru ile sanal gerçeklik başlığı için yapılan bir Star Wars oyununun nasıl olabileceğini göstermişler.

Aşağıdaki video Unreal Engine 4 Motoru ile yapılmış ve HammerheadVR stüdyosu tarafından bir araya getirilmiş. Video iki haftada bitirilmiş ve oldukça yumuşak görüntülere sahip.

Star Wars VR Sanal Gerçeklik Videosu