blank

StarCraft 2: Legacy of the Void Çıkış Tarihi Açıklandı !

E-Spor’u oyun dünyasına kazandıran ve gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından bir tanesi olan StarCraft’ın 2. oyunu StarCraft 2 için Blizzard sonunda beklenen haberi verdi.

Daha öncesinde StarCraft II: Heart of the Swarm adıyla piyasaya sunulan, yapımın ilk ek paketi oldukça sevilmişti ve oyuncular yapıma gelecek olan ek paketi o zamandan beri beklemeye başlamışlardı. StarCraft II: Legacy of the Void adına sahip olan ikinci ek paket ise uzun bir süre önce duyurulmasına rağmen, herhangi bir çıkış tarihine sahip değildi. Bugün ise Blizzard sonunda serinin hayranlarına bekledikleri açıklamayı sundu. StarCraft 2: Legacy of the Void’in çıkış tarihi PC platformu için 10 Kasım olarak belirlendi. Ayrıca dijital sürümünü almak isteyen kullanıcılar için fiyatlar da açıklandı.

  • Standard Edition ? $40
  • Digital Deluxe Edition ? $60 ? Blizzard?ın diğer oyunları için Void?e özel bonus içerik.
  • Collector?s Edition ? $80 ? StarCraft Saha Kılavuzu, bazı dijital ürünler, DVD, oyun müzikleri ve daha fazlası!

Yapıma yeni hikayenin dışında, yeni içerikler, mekanikler de ekleyecek olan bu ek paket, elbette beraberinde yeni çevrimiçi içerikleri de sunacak. Çıkış tarihinin dışında, yapımın açılış sinematik videosu da Blizzard tarafından oyunculara sunuldu. Bu etkileyici sinematik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

StarCraft II: Legacy of the Void Açılış Sinematiği