blank

Steam Hafta Sonu İndirimleri (23 – 24 Temmuz)

Steam Hafta Sonu İndirimleri (23 – 24 Temmuz)

Bu hafta sonu ne oynayacağınıza karar veremediyseniz, yeni oyunlara atılmayı planlıyorsanız sizler için Steam’ın hafta sonuna özel indirimlerini bu haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam‘da yeni ücretsiz oyunlar ve indirimler oyunculara sunuldu.

Dimps firmasının geliştirdiği ve Bandai Namco Games‘in yayımcılığını üstlendiği Dragon Ball Xenoverse, sürükleyici bir çevrimdışı ve eğlenceli bir çevrimiçi deneyim için sizleri bekliyor. Bu hafta sonuna özel %75 indirimle karşımıza çıkan yapımı 18,75 ₺ ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

Steam Hafta Sonu İndirimleri

Steam Hafta Sonu İndirimleri

İndirime giren bir diğer yapım ise Neocore Games‘in geliştirdiği ve aynı zamanda yayımcılığını üstlendiği The Incredible Adventures of Van Helsing serisi. Serinin ilk oyunu %75‘lik indirimle 6.00 ₺‘dan, serinin ikinci oyunu %66‘lık indirimle 8.16 ₺‘dan, serinin üçüncü yapımı ise %50‘lik indirimle 12.00 ₺‘dan satışa sunulmuş durumda.

İndirimin son halkası ise Team17 Digital Ltd firmasının geliştirdiği ve yayımcılığını üstlendiği yapımlar. Bunlardan ilki olan Beyond Eyes %75‘lik indirimle 6.00 ₺‘dan sahiplerini bekliyor. Diğer bir yapım ise bir hapishaneyi yönettiğimiz The Escapist, %66‘lık indirim ile birlikte 9.18 ₺‘dan oyunculara sunuluyor. Worms serisi ise tamamı ile %75‘lik indirim alırken, Sid Meier’s Civilization V %75‘lik bir indirim ile birlikte 12.25 ₺‘ya satılıyor.