blank

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 – 7 Ağustos 2016

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 – 7 Ağustos 2016

Bu hafta sonu ne oynayacağınız dan emin değilseniz veya yeni oyunlara yelken açmayı düşünüyorsanız Steam’daki hafta sonu indirimlerini kaçırmamanızı öneriyoruz.

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam’da yeni ücretsiz oynanabilir oyunlar ve yeni indirimler oyunculara sunuldu. Eğer bu hafta sonu yeni oyun arayışınızdaysanız sizi haberimizin devamına davet ediyoruz.

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 – 7 Ağustos 2016

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 - 7 Ağustos 2016

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 – 7 Ağustos 2016

İlk olarak Treyarch’ın geliştirdiği, Activision’un ise yayımcılığını yaptığı Call of Duty: Black Ops III ile karşılaşıyoruz. Call of Duty serisinin zamanında merakla beklediği ve halen daha milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan yapımı hafta sonu boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Eğer satın almak isterseniz ise %50 indirim ile 89.50 ₺‘den yapımı kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İndirimde olan karşılaştığımız ilk yapım ise Rogue Factor’un geliştirdiği Mordheim: City of the Damned oluyor. 2015’in Kasım ayında çıkışını gerçekleştiren yapım, Warhammer evrenini oyunculara sunmayı başarıyor. %60 indirimle hafta sonu indirimlerinde yerini alan yapım, 28.00 ₺‘den satışa sunulmuş durumda. Ayrıca Call of Duty: Black Ops III’de olduğu gibi bu yapımı da hafta sonu boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenizde bulundurabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

 

Steam Hafta Sonu İndirimleri 6 - 7 Ağustos 2016

 

Diğer indirimlerin çoğu ise Batman serisine uygulanmış durumda. Çıkışı ile birlikte performans sorunları dolayısıyla defalarca gündeme gelen tekrar tekrar çıkış bile yapan Batman: Arkham Knight %50 indirim ile 44.50 ₺ fiyat etiketiyle alıcılarını beklerken, Batman serisinin diğer bütün yapımları %75‘lik indirime uğramış durumda ve diğer tüm Batman oyunları 7.75 ₺‘den indirimlerdeki yerini alıyor.

Son indirimler ise iki farklı sevilen yapıma ait. Bunlardan birisi Injustice: Gods Among Us, diğer ise Scribblenauts oluyor. Bu iki yapımda %75 indirimle 7.75 ₺‘den Steam’da yerini almış durumda.