blank

Steam Monster Mini Game Nedir ?

Steam yaz indirimleri ile beraber başlayan Steam monster mini game’nin ne olduğunu halen çözemeyenler için bir rehber hazırladık.

PC oyuncularının hayalindeki indirimleri kapsayan Steam yaz indirimlerinin beraberinde başlayan Steam Monster mini game adlı mini oyuna katılarak Steam’de indirime girecek oyunların seçilmesinde rol oynayabilir bunun yanında Steam Summer Sale kartı kazanabilirsiniz. Bu anlattıklarımız sadece monster mini game’nin üzerinden geçme idi. Şimdi detaylarına bakalım:

Oyuna girdiğiniz zaman sizi otomatik olarak bir 1000 Kişilik bir takıma atıyor ve bu takımda ilk başta karşınıza çıkan 1 Level’lik yaratıkları 1000 Kişi ile beraber üzerine tıklayarak öldürüyorsunuz. Yaratıkların canı çok fazla olduğu için 1000 Kişinin aynı anda vurması ile hemen ölmüyorlar. Daha sonra seviye atlayarak daha farklı yaratıkları öldürüp oyun parası kazanıyorsunuz. Bu parayla da kendinizi geliştirebilir veya ekstradan kullanmak için nükleer bomba gibi eşyalar satın alabiliyorsunuz. alabiliyorsunuz. Daha sonra belli oyun puanına ulaşıp yeni oyun indirimleri açıp, yaz indirimi kartı kazanabiliyorsunuz.

steam-monster-mini-game-2

Steam Monster Game’de toplamda 3 Farklı boss bulunmakta. Her boss’un 24 saatlik bir süresi var. Yani 24 Saat içerisinde ilk boss’u öldürmeniz gerekiyor. Öldürdükten sonra ister oyuna devam edin, ister ikinci günü bekleyerek o boss’u da öldürebilirsiniz. Sonuç itibariyle belli seviyelerden sonra kartlar kazanıyorsunuz ve bu kartları:

  • Steam pazar’da satabilirsiniz,
  • Profilinizde öylece kalabilir
  • Kartı kullanarak steam seviyenizi arttırabilirsiniz.

Oyun İndirimlerini Nasıl Açacağım ?

Steam Monster Mini Game’de belirtilen hedeflere ulaşarak 48 Saat geçerli indirimleri açabilirsiniz.

steam-monster-mini-game

İyi Oyunlar !

Sorularınız ve sorunlarınızı yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.