blank

Steam Windows Phone Uygulaması Çıktı

Steam Windows Phone Uygulaması Çıktı

Oyuncuların can damarı Steam artık Windows Phone için uygulamasını çıkarttı. Windows Phone uygulaması hazırlamayı aklına getirdi. Uzunca bir süredir iOS ve Android için uygulama marketlerinde bulunan Steam mobil versiyonu artık Windows Phone kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

steam-windows-phone-uygulamasi-indir

Fakat uygulama Android ve iOS durumunda değil. Yani tam olarak bitirilmedi ve bazı kısıtlamaları var. Bu versiyonda Steam Guard uygulamasından yararlanabilir, Steam marketinden oyunları araştırıp satın alabilir, indirmeleri kontrol edebilir, profilinizi ve kütüphanenizi görüntüleyebilirsiniz. Geliştirilme aşaması devam ediyor ve tüm özellikler kısa süre sonra gelecektir. Ancak şuanda kullanılamayan bazı özelliklerden dolayı telefonunuza suç bulmayınız. Çünkü Steam Windows Phone Uygulaması geliştirilmeye devam ediyor.

Uygulama marketinde belirtildiği üzere Steam tam versiyon çıktığında güncellemeleri yapılarak versiyon olarak yükselecektir. Şimdilik Windows Phone sahipleri Steam bu şekilde kullanmaya devam edebilirler ancak programı güncel tuttuklarından da emin olsunlar.

Steam Windows Phone Uygulaması indirmek için tıklayınız.