blank

Steep Açık Dünya Wingsuit Flying Oyunu – E3 2016

Steep Açık Dünya Wingsuit Flying Oyunu – E3 2016

Wingsuit atlayışları Dünya’nın en tehlikeli sporlarından birisi olarak görülüyor. Yarasa uçuşu diyede adlandırılan bu sporda ölüm ile burun buruna gelmek an meselesi. Wingsuit uçuşu, havada düşüş hızını yavaşlatmak için özel olarak geliştirilmiş bir kıyafet ile serbest uçma eylemi. olarak görülüyor. Yapımcılar da bu adrenalin dolu sporu oyunlara yansıtmak istemişler ve açık dünya Wingsuit Flying oyunu yapmaya karar vermiş gözüküyorlar.

Alpler ve Alaska’da geçecek oyunumuzda kayak, wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi çeşitli spor dalları ile vakit geçirebileceğiz.Odak noktası multiplayer olan oyunu istersek kendi başımıza da oynayabileceğiz. Ama yapımcılar tek başına oynamaktan ziyade bir rekabet içerisinde oynamanın çok daha zevkli olacağını vurguladılar. Extrem Spor hayranlarının ilgisini çekecek gibi gözüken Steep Wingsuit Flying oyunu için E3 2016 etkinliğinde tanıtım videosu da paylaşıldı. Yapımcılar sadece oyunun tanıtım videosunu değil oyuncuların akıllarındaki soruları gidermek için Steep oynanış videosu paylaşmaktan da geri kalmadı.

Oyun içerisinde oynayan arkadaşlarınıza da direk katılma özellikleri de oyunda yer alıyor. Online multiplayer desteğinin çok daha önemli olduğunu vurgulayan yapımcılar oyundaki rekabetinde tıpkı extrem sporlar gibi müthiş heyecanlı olacağını anlattılar.

Steep çıkış tarihi Aralık 2016 olarak verilmiş durumda fakat tam günü şuan için belirli değil. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Gelecek günlerde haberler gelmeye devam edecektir ve bizlerde sizlerle paylaşacağız. Şimdi oyunun yayınlanan duyuru videosu ve oynanış videosu ile baş başa bırakalım.


Steep Açık Dünya Wingsuit Flying Oyunu Duyuru Videosu


Steep Oynanış Videosu Açık Dünya Wingsuit Flying Oyunu