blank

Steep İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Steep İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

 

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan yeni ekstrem sporlar oyunu Steep için GoPro sponsorluğunda yeni bir video paylaşıldı. Bildiğimiz spor oyunlarından farklı bir oyun olacak olan yeni oyunumuz, pek görmeye alışık olmadığımız bir tür.

Aksiyon kamerası alanında en başarılı markalardan birisi olan GoPro ile sponsorluk anlaşması yapan Ubisoft, oyuna GoPro kameralarını da ekleyerek bizlere farklı bir oyun sunmak istiyor. Bu sponsorluktan doğan işlerden birisi de, oyun içinde GoPro kameraları ile oyunu oynayabilecek olmamız. GoPro Helmet 5 isimli kamerasını kullanabileceğimiz oyunda, ekstrem sporları ekranda bizzat yaşayacağız gibi duruyor. Bunun dışında GoPro Karna Drone isimli kamerayla oyunda kuş bakışı görüş açısıyla oyunu takip edebileceğiz.

Steep İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Oyun süresinin uzun olacağını tahmin ettiğimiz oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun şimdiden güzel ve bir o kadar da eğlenceli duruyor. Oyunun birincil bakış açısının sanal gerçeklik konsollarına uyumlu bir şekilde geliştirildiğini de belirtelim. Böylelikle bizzat oyunun içine de girebilecek ve sporları hissederek yapabileceğiz. 2 Aralık’da piyasaya çıkış yapacak olan oyun, Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.