blank

Steep PS4 Oynanış Videosu

Steep PS4 Oynanış Videosu

Ubisoft tarafından bu sene fırtınalar estirildi ve yeni oyunlardan biri olan Steep ilk kez E3 2016 etkinliğinde duyuruldu. Ekstrem Spor oyunu Steep çıkış tarihi ve bir çok detayda belli oldu.

Yapımcılar yeni haberleri ve videoları da yayınlamaya devam ediyor. Steep PS4 oynanış videosu yayınlandı. Bilmemiz gereken bir çok detay bu video ile ortaya çıktı. Açık dünya spor oyunu olarak duyurulan Steep bizlere Alpler ve Alaska’da wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi sporları yapmamıza imkan sunacak. Odak noktası multiplayer olan oyunu istersek kendi başımıza da oynayabileceğiz. Grafiksel anlamda da üst düzey grafiklere sahip. Ama yapımcılar tek başına oynamaktan ziyade bir rekabet içerisinde oynamanın çok daha zevkli olacağını vurguladılar. Extrem Spor hayranlarının ilgisini çekecek gibi gözüken Steep oyun içerisinde oynayan arkadaşlarınıza da direk katılma özellikleri de oyunda yer alıyor. Online multiplayer desteğinin çok daha önemli olduğunu vurgulayan yapımcılar oyundaki rekabetinde tıpkı extrem sporlar gibi müthiş heyecanlı olacağını anlattılar. Ayrıca oyunu ön sipariş ile satın aldığınız taktirde yeni görevler ve eşyaların da oyuna ekleneceği belirtilmiş. Moonlight adı verilen bu paket içerisinde 3 adet ekstra gece görevi, 3 adet gece kıyafeti, her aktivite için (kayak, snorboard vs) parlayan eşyalar ve gece aktivitelerine özel parlak bir Wingsuit bulunacak.

Steep PS4 oynanış videosu

Steep PS4 oynanış videosu ile birlikte oyunun fizik motoru müthiş bir beğeni topladı. Animasyonlardan, atmosfere ve çevre etkilerinin gerçekçiliğine bakılırsa gerçekten muazzam görünüyor.

Steep çıkış tarihi 2 Aralık 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Steep PS4 Oynanış Videosu