blank

Steep Yeni Oynanış Videosu

Steep Yeni Oynanış Videosu

Daha öncesinde sizlere en detaylı şekilde oyunla ilgili çıkan bütün haberleri paylaşmıştık. Steep bir açık dünya extrem sporları konu edinmiş ve özellikle kış sporlarını yapabildiğiniz bir oyun. Bunların dışında tabi ki Wingsuit gibi adrenalin dolu sporları da yapabiliyorsunuz.

Açık dünya spor oyunu olarak duyurulan Steep bizlere Alpler ve Alaska’da wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi sporları yapmamıza imkan sunacak. Odak noktası multiplayer olan oyunu istersek kendi başımıza da oynayabileceğiz. Grafiksel anlamda da üst düzey grafiklere sahip. Bazı Youtube içerik üreticileri tarafından etkinlikte oynandıktan sonra paylaşılan oynanış videoları var. Bunları da Steep oynanış videolarını merak eden oyuncular için paylaşalım istedik. Steep multiplayer özellikleri ve yenilikleri ile daha çok ilgi çekmek istiyor. Çünkü farklı bir tarz ile multiplayer açık dünya olayına yaklaşıyor. Bir yarış esnasında bir başka arkadaşınız size katılabiliyor gibi farklı özellikler getirecek.

Steep çıkış tarihi Aralık 2016 olarak verilmiş durumda fakat tam günü şuan için belirli değil. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Gelecek günlerde haberler gelmeye devam edecektir ve bizlerde sizlerle paylaşacağız