blank

Street Fighter 5 Yeni Karakter Necalli Oynanış Videosu

Street Fighter 5 Yeni Karakter Necalli Oynanış Videosu Evo 2015 ile gözler önüne geldi.

Düzenlenen etkinlikte oyunla ilgili bir çok detayda paylaşıldı bu detayların tümünü aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Yeni karakterler ve oyunda yeni karakterleri açmak için gelen Fight Money ve Zenny Money sisteminden de bilgiler geldi.

Street Fighter V Yeni Karakterler ve Tüm Detaylar

Street Fighter 5 için yeni karakter Necalli kendini gösterdi. Oynanış videosu ve ekran görüntüleri de paylaşıldı. Bu yeni gizemli karakter geniş yakın mesafe saldırılarına sahip ve kendisi vahşi bir karakter. Necalli hamleleri maksimum ağır hasarlar açmaya odaklı dövüşün kendini daha da hırçınlaştırdığını videolardan da izleyebilirsiniz. Street Fighter 5 Necalli karakteri için yapılan dövüş sisteminde karakter tamamen rakibe ağır darbeler ile karşılık veren yetenekler ile bürünmüş durumda, karakterin yere vurması ile tüm yeteneklerini kullana bilmenize olanak sağlanıyor ve tabi ki bu sinir hasarı da artırıyor. Bu gücü elde ettikten sonra tamamen kişiliği değişiyor ve saçları havaya kalkıyor, saçlarının rengi de değişiyor ve tamamen vahşileşiyor. Gizemli bir enerji ile bürünen Necalli bu patlama ile birlikte rakibi üzerine müthiş combolar atabiliyor.

Capcom Street Fighter 5 Necalli karakteri için ilerleyen günlerde hikayesini ve kökeninin nereden geldiğini anlatan bir paylaşımda bulunacak beklemede kalalım.


 

Street Fighter 5 Yeni Karakter Necalli Ekran Görüntüleri


Street Fighter 5 Yeni Karakter Necalli Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=5K4FlWTZoLA