blank

Street Fighter V Yeni Karakterler ve Tüm Detaylar

Bu hafta sonu boyunca düzenlenen EVO 2015 etkinliğinde Street Fighter V hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Etkinlikte düzenlenen sunumda oyunun yapımcısı Yoshinori Ono, oyun hakkında yeni bilgiler paylaştı. Street Fighter V yeni karakteri Necalli ekran görüntüleri ve oynanış videosu için aşağıdaki linke tıklayınız.

Street Fighter V Yeni Karakter Necalli

Street Fighter V Yeni Karakterler ve Tüm Detaylar

Yapılan açıklamalara göre Street Fighter V çıkışını yaptığında 16 karakter bulunduracak. Bu 16 karakterden 4’ü Street Fighter evrenine yeni gelmiş karakterler olacak. Oyun çıkışını yaptıktan sonra daha fazla karakter Street Fighter V’e gelmeye devam edecek. Böylece oyunu hem güncel tutmaya hemde daha canlı bir hale getirmeyi planlıyorlar. Yeni gelen bu karakterleri gerçek parayla satın alabileceğiniz gibi oyun boyunca kazandığınız paralarla da (Fight Money) satın alabileceksiniz.

Street Fighter V içerisinde Fight Money adı verilen para birimleri sadece oyunu oynayarak elde edilecek ve sadece yeni içerikler almak için kullanılabilecek. Zenny adı verilen para birimleri ise gerçek parayla satın alınacak ve yeni içeriklere anında erişmenizi sağlayacak. Yapımcı ekip oyun çıkış yapmadan oyunun beta sürümünde bu para sistemini dengeleyeceklerini dile getiriyor. Bütün bilgilerin dışında etkinlikte yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Verilen detaylar arasında oyunu satın aldığınızda sahip olacağınız diskin gerekli olacak tek disk olduğu ve oyun çıkış yaptıktan sonra gelecek tüm dengeleme ve ayarlama güncellemelerinin ücretsiz olarak yayınlanacağı yer alıyor.

Street Fighter V çıkış yaptıktan sonra gelecek tüm ek içeriklere para ödeme zorunluluğu olmadan sahip olabileceğimiz tek Street Fighter oyununun Street Figher V olacağını belirtelim. Bu durum pek çok oyuncuyu hem sevindirecek hemde yeni gelen tüm güncellemeleri oynayan herkese ulaşabilmesi açısından ve gerçek para ödeyenlerin sadece erken erişebilecekleri ancak herhangi bir şekilde farklı bir özelliğie sahip olmayacakları açısından da önemli. Bakalım Street Fighter sevenler Street Fighter V ile istedikleri oyuna artık ulaşabilmiş olacaklar mı ?