blank

Styx: Shards of Darkness Oynanış Videosu Yayınlandı

Styx: Shards of Darkness Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Cyanide Studio tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan Styx: Shards of Darkness oynanış videosu yayınlandı. Normalde bu yılın sonlarında beklenen ama 2017 yılının ilk çeyreğine aksayan Styx’in yeni oyunu nihayet Xbox One, PC ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Cyanide Studio CEO’su Patrick Pligersdorffer, yeni oyunları için “Daha önce Unreal Engine 3 ile geliştirdiğimiz oyunu Unreal 4’e geçirdik ve yeni bölümleri buna göre dizayn ettik. Bu güncelleme ile birlikte yeni oyun mekanikleriyle birlikte grafik geliştirmeleri ve motor geliştirmelerini de beraberinde getiriyor. Oyuncular için en iyi deneyimi sunmak isteyen Cyanide Studio, bu yüzden oyunu 2017 yılının ilk çeyreğine erteledi.” dedi.

Styx: Shards of Darkness Oynanış Videosu

Styx: Shards of Darkness Oynanış Videosu

Unreal 4 ile geliştirilen Styx: Shards of Darkness oyunu yeni özellikler ile iddialı bir şekilde devam oyunu olarak ilerliyor. Bugün yayınladıkları videoyla da bu özellikleri gösteren yapımcı şirket, oyunun kahramanı cinin gizlice tırmanmasından salınarak ilerlemesine ve gölgelerin içinde yürümesini detaylı olarak gösteriyor. Bu yeni özelliklerin deneyimlenmesiyle ilgili mükemmel bir fırsat sunan bu yeni oyun, böylelikle oyunculara birçok özellik sunuyor.

Şekil değiştirebilen bir elf tarafından çalınan Büyükelçinin asasının peşinde olduğumuz oyunda, çevreyle bol bol etkileşim içine girebileceğiz ve yeni yetenekler sayesinde diplomatik zirveye sızabileceğiz. Yeni özelliklerimizden birisi olan ışınlanma özelliğini yumurtadan yeni çıkmış bir klon gibi gerçekleştireceğiz. Suikast ağacında yapacağımız seçimlerle saldırılarda kazanacağımız yeni yetenek ve animasyonlarla birlikte düşmanlarımızı farklı farklı şekillerde de öldürebileceğiz.

Yerdeki gölgelerde gezineceğimiz, devriyelerden kaçacağımız, yukarılarda gezineceğimiz ve gizli saldırılar yapacağımız, level sistemiyle de kendimizi büyü veya fiziksel saldırılarda olabildiğince en iyi seviyeye çıkaracağımız, ölüm ve yıkımlarla ilerleyeceğimiz oyun 2017 yılının ilk çeyreğinde Xbox One, PC ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Styx: Shards of Darkness Oynanış Videosu nu aşağıdan izleyebilirsiniz.