blank

Sudden Strike 4 PS4 ve PC için Duyuruldu

Sudden Strike 4 PS4 ve PC için Duyuruldu

Strateji türünün bütün hayranları tarafından çok iyi bilinen Sudden Strike serisi yeni oyunu Sudden Strike 4 PS4 ve PC için duyuruldu.

Kalypso Media ve Kite Games tarafından geliştirilen ve dağıtılacak olan oyun 2007 yılında serinin üçüncü halini piyasaya sürmüştü daha sonrasında uzun yıllar boyunca hiç sesi çıkmadı. Ancak bu gün gelen haber ile RTS sevenler resmen havalara uçtu.

Artık Sudden Strike 4 ile oyun daha büyük savaş alanları, daha fazla birimler, çok daha iyi kalitede grafikler, yeni senaryolar ve bireysel yeteneklere sahip efsanevi liderler ile müthiş bir yapım halini aldı. Sudden Strike 4 100’den fazla üniteye, 20’den fazla senaryoya, yeni efsanevi generallere ve Steam Atolye desteğine sahip olacak. Ayrıca hatırlatmakta fayda var bu oyun ne bir remake nede bir reboot. Yani oyun tamamen yeni tamamen kendine has bir oyun. İçeriği ile, grafikleri ile oyun yapısı ve senaryoları ile tamamen yeni bir Sudden Strike karşımıza gelecek. Oyun içerisinde İngiliz, Amerikan, Alman ve Sovyet birliklerini kontrol edebileceğiz. Oyun içerisinde 20’den fazla senaryonun olması da bu yüzden. Yani her milletin kendine has senaryoları ve bu senaryolarında bir çok bölümü mevcut olacak.

Sudden Strike 4 PS4 ve PC için Duyuruldu

Sudden Strike 4 ile birlikte rekabetçi bir multiplayer modu da oyuna ekleniyor. Yeni bir madalya sistemininde oyuna eklenmesi ile birlikte oyuncuların akıllı taktikleri ve sivri zekaları ile yapacakları stratejiye göre ödüllendirmeler yapılacak. Sudden Strike 4 rakiplerimizi yenmek için bizlere sayısız yollar sunacak. Yani tüm strateji bizim elimizde olacak. Bir görevi tamamlamak tamamen bize kalmış olacak istersek hava saldırıları ile yıprattığımız düşmana bir akın düzenleyip saldırabileceğiz. Bunların dışında tüm strateji bizde olduğu için yapacağımız tüm hamleleri de akıllı düşünmemiz gerekecek. Belki bir yeri ele geçirmeden önce o yerin biz karşı taaruza geçebilecek tanklarının zayıf noktalarında onları havaya uçurarak rakibin ağır zırhlı araçlarını yok etmiş olup, piyade binalarının ele geçirilmesi ve harika bir konuşlandırmalar yaparak bölgenin hakimi olup üstünlük sağlayabileceğiz. Yani Sudden Strike 4 ile birlikte strateji tamamen bize geçmiş olacak.

Sudden Strike 4 Ekran Görüntüleri

Sudden Strike 4 Özellikleri

  • Gerçek zamanlı stratejinin bizlere sunacağı taktiksel derinlik ve tarihi yerleşim
  • 3 Farklı Campaign seçeneğinin 20’den fazla bölümlere sahip olmasının yanı sıra bu tarihsel derinliği artırmak için tarihe dayalı 2. Dünya Savaşı’nın yaşananları
  • 9 Komutandan biri olarak sahip olduğumuz ordu ile tarihin sayfalarını yeniden yazmanın fırsatı
  • 100’den fazla gerçek tarihte kullanılmış birimler, Königstiger Tank, Katyusha Roket Atarı, Hawker Typhoon savaş uçağı gibi damga vurmuş birimlerde var.
  • Rekabetçi çok oyunculu modunda diğer komutanlara karşı savaş
  • PC için çıkacak olan Sudden Strike 4 oyunu için Steam Workshop kullanımı

Sudden Strike 4 çıkış tarihi 2017’nin ilkbaharı olarak kesinleşti. Oyunumuz PS4, PC, Mac ve Linux platformları içinde raflardaki yerini alacak.