blank

Syberia 3 Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Videosu

Syberia 3 Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Videosu

Macera türünde ilk iki oyunuyla oldukça fazla beğeni toplayan Syberia serisinin üçüncü oyunu için verilen uzun ara ve ardından oldukça uzun süren yapım aşamasında sona yaklaşıldı.

2009 yılında yapımı başlanan Syberia 3 ertelemeler ve aksiliklerle dolu süreç sonunda 2014 yılında çıkış yapmaya hazırlanıyordu ki yine beklenen çıkış gerçekleşmedi. Takvimler 2016 Mayıs ayını gösterirken yayımcı Microids’ten bir açıklama geldi ve resmi çıkış tarihi 1 Aralık 2016 olarak açıklandı.

Resmi çıkış tarihin açıklanmasını hemen ardından oyun içi görüntülerin yanı sıra, geliştiricilerin oyun mekanikleri ve fiziğinde yapılan değişiklikleri anlattıkları röportajların yer aldığı bir video yayımlandı.

Syberia 3 Oynanış Videosu;

Syberia 3 Kate Walker’ın kendini Syberia 2’den hatırlayacağımız Youkol insanları tarafından kurtarılmış olarak bulacağı ve buradan sonra asıl macera ve gizemin başlayağını devam hikayesiyle karşımıza çıkacak. Bakalım ikinci oyun üstünden tam 10 yıl geçmişken hikayeyi hatırlayıp bulmacayı rahatlıkla çözebilecek miyiz yoksa bambaşka bir hikayeyle seriye devam mı edeceğiz.

Syberia 3 çıkış tarihi 1 Aralık 2016 olarak kesinleşmiş durumda, PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Syberia 3 Oyun İçi Görseller;