blank

Team SoloMid Yeni Adcsini Buldu, Doublelift

League of Legends sezonunun dünkü final ile bitmesinin artından tüm takımlar hiç zaman kaybetmeden yeni sezon hazırlıklarına başladılar ve Team SoloMid dün yaptığı transfer ile birlikte League of Legends tarihin belki de en çok ses duyuracak olan transferine imza attı. CLG’nin efsane saldırı gücü taşıyıcı olan Doublift’i saflarına katarak tüm League of Legends dünyasını şoka uğrattılar.

Team SoloMid dün yayınladığı video ile birlikte herkese yeni saldırı gücü taşıyıcılarını duyurmuş ve bu isim Doublelift olmuştu. Bilindiği gibi Doublelift’in adı bir nevi olarak CLG ile birleşmiş olduğundan dolayı TSM hayranları bu haberi sevinç ile karşılarken, CLG hayranları ise hala neyin olduğunu anlamakta zorluk çekiyorlar. Yayınlanan videoda Doublelift 4 yıldır CLG’de olmasına rağmen takımının onu atmış olduğunu ve TSM’de daha büyük işler başarmak için uğraşacağını belirtti. Bilindiği gibi Kuzey Amerika takımları dünya şampiyonasında gruptan çıkmayarak hayranları büyük hayal kırıklığına uğratmışlardı.

Team SoloMid saldırı gücü taşıyıcısını bulması ile beraber takımın geri kalanı için arayışlarına devam ediyorlar. Aşağıdaki videoda Doublelift’in TSM’e geliş videosu izleyebilirsiniz.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/xdKT_gn9Szc”]