blank

Technomancer Oynanış Videosu ve Çıkış Tarihi

Technomancer Oynanış Videosu ve Çıkış Tarihi

Mars War Logs ve Bound By Flame oyunlarının sahibi Spiders stüdyolarından çıkacak olan yeni oyun Technomancer için bundan aylar önce yeni bir haber gelmişti. Firma yeni oyunları için aylar sonra bir haber daha verip yeni oynanış görüntülerini ve çıkış tarihini yayımladı.

Kıyamet sonrası bir dünyada geçecek olan Technomancer oyunu için ana tema susuzluğun tavan yaptığı Mars gezegeninde su savaşları.  Abundance’dan Zachariah karakterini yöneteceğimiz, bilim kurgu ve büyü elementlerinin birlikte kullanıldığı bu aksiyon-rpg oyunu firmanın diğer oyunlarına nazaran daha önde gözüküyor. Kendisini daha da geliştiren yapımcı ekip bu oyunları için canla başla çalışıyorlar. Oyundaki karakterimiz gizli polislerden kaçarken aynı zamanda kendisine verilen tüm görevleride yerine getirmek zorunda. Technomancer farklı dövüş stillerine ve birbirinden farklı 4 yetenek ağacı ile gelecek . Syberpunk temalı bir oyun olacak ve oyuncular ekipman , silah ve zırh craft edebilecekler. Craft edilen bu eşyaları hem kendileri , hemde yoldaşları için kullanabilecekler. Ayrıca oyunda yaptığımız seçimler oyunun hikaye akışına yön verecek.

Technomancer çıkış tarihi ise 21 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Technomancer Oynanış Videosu