blank

Tempest Çıkış Tarihi Açıklandı

Tempest Çıkış Tarihi Açıklandı

Açık dünya, korsan olabildiğimiz RYO oyunu Tempest çıkış tarihi açıklandı.

Geliştiricliğini Lion’s Shade firmasının yaptığı ve dağıtımcılığını HeroCraft firmasının üstlendiği açık dünya korsan oyunu Tempest çok kısa süre sonra bizlerle. Sekiz ay sürede bir çok güncelleme, iyileştirmeler, hassaslaştırmalar ve bir dizi güncellemeler ekleyerek oyunun son halini aldıran yapımcılar artık oyunun tam versiyonunu çıkartmaya hazırlanıyorlar.

Tempest 3 büyük açık dünya bölgesi arasında yer alıyor. Korsan olmanın keyifle tadını alacağınız yapımlardan birisi. Tabi ki çok büyük yatırım ve bütçelerle yapılmış bir oyun değil. Korsan unsurların öne çıktığı kendi geminizi sürdüğünüz, görevler ve oynanışı ile keyifli bir oyun. Oyuncular kendi gemilerini oluşturabiliyor, daha iyi hale getirebiliyorlar. Bunların dışında gemiler özelleştirilebiliyor bunların dışında tabi ki açık dünya bir oyun olduğu için büyük haritada keşif ettiğiniz bölgelerdern yağmalar elde edebiliyor, başka gemilerle topa top savaşabiliyor, tüccar gemilerini talan edebiliyoruz.

Tempest Çıkış Tarihi

Ayrıca Tempest oyununda uçsuz okyanuslarda gezerken efsanelere konu olmuş devasa yaratıklara, Kraken, Leviathan gibi kült canavarlara da denk gelebiliyorsunuz.

Tempest çıkış tarihi yapımcılar tarafından açıklandı ve çıkışına çok az süre kaldı. Yapımcılar Tempest çıkış tarihine kadar oyunla ilgili bir çok şeyi değiştirdiler. Aslına bakarsanız oyun sürekli güncellemeler ve eklentiler alarak son halini almaya çalıştı ve artık aldı.

Tempest çıkış tarihi 22 Ağustos 2016 olarak kesinleşti. Steam üzerinden oyunu ucuz bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.