blank

Tera Online Fate of Arun

MMORPG söylenince ilk akla gelecek oyunlardan bir tanesi olmayı başarabilmiş olan Tera, yeni versiyonu ile bunu koruyacak gibi görünüyor.

Tera Online ilk çıkış tarihi ve sonrasında ücretli olmasından dolayı istediği başarıya ulaşamamış, sonrasında ise free2play olarak Tera Rising ile karşımıza çıkmıştı. Yeni  güncelleme ile gelen Fate of Arun ise Tera’nın bir başka dünyasının kapısını bizlere aralamış durumda.

ter

 

Fate of Arun güncellemesi ile Tera dünyasına katılan Gunner, MMORPG oyunlarında bir ilke imza atmış olabilir. Yüksek hasar potansiyeli ve çevik olmasının yanı sıra efektleri ile görsel şölen yaşatan Gunner bir çok MMORPG sevenlerinin tercihi olacak gibi görünüyor.

37785

 

Tera Online Fate of Arun bir çok ırk ve sınıf seçimi ile zengin bir içeriğe sahip olmasıyla birlikte, göz dolduran grafikleri ile 17 milyon kayıtlı oyuncuya ulaşmış durumda. İki farklı sunucu üzerinden hizmet veren Tera, Amerika ve Avrupa sunucuları ile çeşitli ülkede yaşayan oyuncular için sorunsuz bir oyun imkanı sunuyor. Her iki sunucu üzerinde PVP ve PVE olmak üzere ayrılmış olan serverlarda oyuncular ister zorlu Dungeon görevleri ile eğlenebiliyor yada PVP imkanı sayesinde diğer oyuncular ile kıyasıya mücadele edebiliyor.

1

Tera Online Fate of Arun ilk olarak steam üzerinden oyuncu ile buluşmuştu fakat temmuz ayı içersinde steam ile olan bağlantılarını iptal eden firma kendi siteleri üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Tera Online Fate of Arun