blank

The Banner Saga 2 Çıkış Tarihi

The Banner Saga 2 Çıkış Tarihi sürpriz bir şekilde bir anda açıklandı.

Steam üzerinden kendini gösteren oyun Stoic adında bağımsız bir geliştirici tarafından geliştiriliyor. Söylemeden geçmememiz gereken çok önemli bir şey var ki oyunların birer sanat harikası olduğunu gösteren oyunlardan birisidir The Banner Saga. Harika el çizimleri ile hayat bulan The Banner Saga ilk oyununda olduğu gibi Viking temasına devam ediyor ve ilk oyunun devamı olacak. Üçlemenin ikinci parçası olarak gelecek olan The Banner Saga 2 çıkış tarihi aldığına göre merakla beklemeye başlasak iyi ederiz. Çünkü bu hikaye asla kaçırılacak bir şey değil. Oynamayanlar için ise acilen ilk oyunu oynamalarını öneriyoruz.

Yeni ırkların ve karakterlerin bulunduğu The Banner Saga 2 için yine oyuncuları ekrana yapıştıracak çizimler yer alıyor ve oynarken kulaklarınızın pasını silecek size eşsiz bir müzik deneyimi de yaşatacak olan oyunun müziklerini yine Austin Wintory yapıyor. İlk oyunda merak ettiğimiz ve sonucu öğrenemediğimiz bir sürü sorunun cevaplarını da bu oyun ile öğreneceğiz.

The Banner Saga 2 çıkış tarihi ise 19 Nisan 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC ve Mac için çıkışını gerçekleştirecek. Evet oyun konsollara gelecek fakat onun için henüz çıkış tarihi belirli değil.

The Banner Saga 2 Duyuru Fragmanı