blank

The Crew Calling All Units Genişleme Paketi Duyuruldu

The Crew Calling All Units Genişleme Paketi Duyuruldu

Ubisoft, The Crew için gelecek bir sonraki genişleme paketini duyurdu. “Calling All Units” ismindeki The Crew’e gelecek olan ikinci genişleme paketi niteliği taşıyan bu paket 29 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

The Crew Calling All Units Genişleme Paketi Duyuruldu

 

“Calling All Units” polislerle soyguncuların arasındaki bir fikrin etrafında ortaya çıkan bir genişleme paketi. Bu genişleme yeni polis sınıflarını içermesinin yanı sıra kendinize özgü polis tarzı taktikleri oluşturmanızı sağlayacak 12 görev hikayesini de içinde barındırıyor. Genişleme paketi ile birlikte 60 levele kadar artış imkanı, yeni egzotik süper araçlar ve motosikletler, oldukça dayanıklı yeni polis araçları oyuncuları bekliyor.

Çevrimiçi bir mod olarak gelecek olan The Crew Calling All Units ‘i oynayabilmek için The Crew’i tamamı ile bitirmeniz gerekmiyor. The Crew’e girdikten sonra Calling All Units modlarını deneyimleyebilirsiniz. The Crew Calling All Units ile polis modunda oynayabilcek diğer online yarışcıları kargo taşıdıkları sırada kovalayabileceksiniz. Polis modundaki kovalamalar her an her yerde olabilcek.

29 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan genişleme paketi ile birlikte The Crew Ultimate Edition‘da satışa çıkacak bu sürüm The Crew ana oyunu, The Crew Calling All Units genişleme paketi, Sezon üyelik bileti yanı sıra çeşitli oyun içi hediyeler içeriyor olacak.

The Crew’in ikinci genişleme paketi olan Calling All Units’in ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.