blank

The Division Conflict 1.2 Güncellemesi Türkçe

The Division Conflict 1.2 Güncellemesi Türkçe Detaylar

The Division hileciler ile boğuştuğu dönemde oyuncular için oyunu güncel tutmaya da çalışıyor.

Yeni güncelleme The Division 1.2 update ile birlikte adını Conflict koydukları güncelleme gelmiş oluyor ve oyuna bir çok yenilik getiriliyor. Bu yenilik ile birlikte öncelikle Phoenix kredi puanı toplama sınırı 2.000 olarak değiştirildi. The Division Conflict güncelemesi ile birlikte yeni bir Incursion’a sahip olacak olan ajanlar, yeni Incursion’a girmek için 150 Gear Score’a ihtiyaç duyacaklar.

The Division Conflict 1.2 Güncellemesi

Bu güncellemenin en büyük yeniliklerinden birisi ise zırh değerlerinin daha da fazla artırılması. Columbus Cricle ele geçirilmiş halde olacak ve oyuncular hava sahası dahil bölgenin hakimiyetini almış olanlardan tekrar geri alacaklar. Yeni High Value hedefleri de oyuna eklenmiş durumda. Diğer bir deyişle Faction Liderleri şehri ele geçirmeye çalışıyorlar. Oyuncular olarak yine iş bize düşüyor şehri korumalıyız. Dark Zone içerisine bazı isimlere sahip mühürlenmiş ön bellekler atılacak ve bunlar bazen gizemli eşyalara sahip olmamızı sağlayacak.

Hunter?s Faith, Lone Star, Final Measure ve Predator?s Mask adlı 4 adet yeni benzersiz ve güçlü bonusları olan setler geliyor. Yapımcılar oyunlarını biraz daha genişletmeye yeni şeyler eklemeye çalışıyorlar.

The Division Conflict 1.2 Güncellemesi çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 itibari ile aktif edilmiş olacak.

The Division Conflict Güncellemesi Video