blank

The Division İçin Yeni Reklam Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından yapılan ve çok uzun zamandır oyuncuların merakla beklediği The Division için yeni reklam videosu yayınlandı.

Beta süreçlerini de hızlı bir şekilde tamamlamayı hedefleyen yapımcılar TV için ( Türkiye dahil değil ) reklam videolarını da artık yayın kuruluşlarına göndermiş ve yayına aldırmış durumda. Yapılan bu reklam videosu ise muhteşem gözüküyor. Dün hepimiz New York şehrinde yaşayan sıradan insanlardık ama artık The Division’ın bir parçasıyız cümlesini sıkça duyduğumuz bu reklam filminin kalitesi ise tartışılmaz olmuş.

Kısa bir bilgi verecek olursak beta 19 Şubat 2016 tarihinde başlayacak ve biliyorsunuz ki The Division da Raid’ler olacak. Bu beta aşamasında ise oyuncuların tüm eleştirilerine bir cevap olarakta küçük bir raid olacağını tahmin ediyoruz. Tabi ki hep birlikte oynayıp göreceğiz. En büyük beklentilerimiz arasında hile konularının da tamamen kökünden çözülmesi yönünde.

The Division çıkış tarihi ise 8 Mart 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve tüm platformlara geliyor. Sizleri o muhteşem TV reklamı The Division “Yesterday” ile baş başa bırakalım;