blank

The Division Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

The Division ile Ubisoft oyuncuların gönlünü aldı ve kendisini bambaşka bir boyuta taşıdı. Dünya oyun basınınında büyük bir ilgi ile takip ettiği The Division yeni rekorlar kırmaya devam ediyor.

Daha öncesinde çıktığı ilk gün itibari ile 24 saat içinde Ubisoft’un en hızlı satılan oyunu olarak adını altın harflerle oyun tarihine kazıyan The Division çıktığı günden itibaren geçen sadece 1 haftalık süre içerisinde binlerce satılmaya da devam etti. Hafta sonu itibari ile 1.2 milyon oyunun aynı anda oyunda olduğu The Division için çıkışından itibaren 5 günde 330 milyon dolar gelir elde ettiği açıklandı. Bu rakamlara bakıldığında daha öncesinde bu tarz bir satış rekorları kıran Destiny gibi bir diğer oyunu geçmiş bulunuyor. Destiny aynı süre içerisinde 325 milyon dolar gelir elde etmişti. Görünen o ki The Division son yılların en iyi oyunlarından biri olarak da akıllara kazınacak gibi.

Bu rekorun ardından Ubisoft CEO’su Yves Guillemot milyonlarca oyuncuya minnetlerini gösterdi ve teşekkürlerini sundu. The Division için  ise ” İnsanları bir arada toplayabilen, sürükleyici ve geniş oyun alanları sunabilme kabiliyetimizin bir gösteri oldu ” dedi.

Görünen o ki oyuncular da The Division için büyük eleştirilerde bulunmuyor. Bunu bir pasta olarak düşündüğümüzde evet bazı tatsız noktalarının olduğunu söyleyebiliriz fakat bu pasta gerçekten çok tatlı ve güzel. Yakın zamanda sitemiz üzerindne The Division için en detayları rehberleri de bulabileceksiniz. Ayrıca incelememizi de hazırlıyoruz. Fakat kesin belirtmem gerekiyor ki The Division Rehber serimizi kesinlikle kaçırmamalısınız.