blank

The Elder Scolls Online Yeni DLC Paketi Göründü

The Elder Scrolls Online kısa bir süre önce konsollara çıkışını gerçekleştirdi ve bununla birlikte yapım B2P (satın alarak oynama) sistemine geçiş yaptı.

Lakin yapım her ne kadar aylık ödeme gerektirmese de gelecek olan yeni DLC paketlerine erişmek için belli bir miktar para ödemek durumundasınız. Halen daha aylık abonelik sahibi olan kullanıcıların ücretsiz bir şekilde sahip olabildiği bu DLC paketleri, diğer oyuncular tarafından uygun bir fiyat etiketiyle oyun mağazasındaki yerini alıyor.

Bugün ise Zenimax Online, yapım için gelecek olan yeni DLC paketini duyurdu. The Orsinium DLC isimli bu paket, yapım için şuana kadar yayınlanmış olan en büyük DLC paketi olacak ve oyuncuları The Elder Scrolls II: Daggerfall diyarına götürecek. Ağırlıklı olarak Ork’ları konu alacak bu yeni DLC paketi için ayrıca tanıtım fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan bu tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Elder Scolls Online: The Orsinium DLC Paketi

The Orsinium DLC adına sahip paketin çıkış tarihi ise, PC için 2 Kasım olarak belirlendi. Paketin PS4 ve Xbox One sürümleri ise 17 – 18 Kasım tarihlerinde piyasadaki yerini alacak.