blank

The Flame in the Flood Çıkış Tarihi

Hayatta kalma oyunları ve erken erişim… Artık buna alıştık. Son zamanlarda tamamen bitirilip erişime açılan bir hayatta kalma oyunu hatırlıyor musunuz? Her ne kadar tamamlanmamış olması rahatsız etse de, erken erişim oyunları oynamaktan da vazgeçemiyoruz. Çünkü yapım süreleri o kadar uzun oluyor ki, oyunun tamamen bitmesini beklemek istemiyoruz… The Flame in the Flood’da, erken erişim olarak açılacağı duyurulan oyunlardan bir tanesi. Umuyoruz, projenin desteklenmesi, yapım hızı gibi noktalarda emsallerine benzemez.

Çıkış tarihi duyurulan ve Kickstarter kampanyası olarak başlayan, The Flame in the Flood 150 bin dolar hedefleyerek başlamış, 250 bin dolar fon toplayarak başarıya ulaşmıştı. Hayatta kalma türündeki The Flame in The Flood, kendine has bir stili olan, çekici bir oyun.

Eğer bu tarzı seviyorsanız, kesinlikle bir şans vermeye değer. Oyunumuz Amerika’da hayali bir nehrin çevresinde geçiyor. Çevreyi arayarak ve kurtlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışacağınız oyunda, nehir üzerinde sal kullanabilmektesiniz.

The Flame in the Flood, 24 Eylül’de Steam Erken Erişim oyunları arasında alacak.