blank

The Signal From Tölva Bilim Kurgu Oyunu Duyuruldu

The Signal From Tölva Bilim Kurgu Oyunu Duyuruldu

Sir You Are Being Human yapımcılarından yeni oyun geliyor. The Signal From Tölva bilim kurgu oyunu resmi olarak duyuruldu.

Big Robot isimli oyun geliştiricisi ekibin yeni oyunu The Signal From Tölva bilim kurgu oyunu müthiş ilgi çekiyor. Yeni projelerini duyuran yapımcılar ilginç yapısı ve bilim kurgu shooter oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

The Signal From Tölva Bilim Kurgu Oyunu Duyuruldu

Temel olarak oyun hakkında bahsedecek olursak, The Signal From Tölva bilim kurgu oyunu ve tarz olarak shooter olarak oynanıyor. PC ve Mac için geliştirilen oyun için yeni duyuru fragmanı yayınlandı. İlgi çekici olan en büyük özelliği ise hikayesi. Bilim kurgu üzerine kurulu hikayesi kalıntıları kalmış eski bir uygarlığın üzerine kurulu. Robot gruplar bir oyuncu olarak evrende bir şeyler arıyorlar. İçerisinde müthiş bir keşif oyunu da yer alıyor aslına bakarsak. Bilim-kurgu temalı bir nişancı oyunu olan The Signal From Tölva; tehlike dolu güzelliği ile cezbederken, sizi en zorlu şartlarda hayatta kalmaya zorluyor. Oyunda, yıkılmış bir medeniyetten kalan harabeler arasında, sadece adı kalmış bir mekanda en güçlü silahlara karşı savaşıyorsunuz.Ayrıca çözmeniz gereken bir takım bulmacalar da bulunuyor. Yani her türün sevenleri için bir öge bulunduran bu oyunda Sir, You Are Being Hunted’dan esintiler görmek mümkün. Bunlar yeri geldiğinde bilim-kurguya uyarlanmış ögeler, yeri geldiğinde ise oyunun mekaniklerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. The Signal From Tölva Bilim Kurgu Oyunu olarak oyuncular müthiş şeyler sunacağa benziyor.

The Signal From Tölva bilim kurgu oyunu çıkış tarihi 2017 yılında ancak kesin bir tarih belirli değil. Oyunumuz PC ve Mac platformları için çıkış yapacak.

The Signal From Tölva Bilim Kurgu Oyunu Duyuruldu