blank

The Surge Oynanış Videosu Gamescom 2016’da Gösterildi

The Surge Oynanış Videosu Gamescom 2016’da Gösterildi

Lords of the Fallen oyununun yapımcılarının yeni oyunu The Surge oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde gösterildi.

Deck 13 stüdyoları tarafından geliştirilen yeni oyun The Surge E3 2016 fuarında oyunculara tanıtılmıştı. Özel gösterim yapılan bu oyun ile ilgili şimdi de yeni gelişmeler yaşanıyor.  The Surge aksiyon rol yapma oyunu. Oyunun savaş mekaniği muhteşem gözüküyor. Hem mesafeli dövüşlere girebildiğimiz hemde yakın dövüşünde tadını çıkaracağımız The Surge uzayın derinliklerinde geçiyor.

Oyunda ana karakterimiz bir Exo Suit giyiyor. Bu mekanik giysi aynı zamanda oyun içerisinde zamanla geliştireceğimiz bir durumda. Yapımcı ekibin en çok üzerinde durduğu şey ise oyuncuların bu oyun ile birlikte çok farklı combat mekaniklerini göreceklerini daha önce görmedikleri teknikleri görecekleri yönünde. Aynı zamanda oyunun mekaniklerini sizlere oyun başında alıştırma şeklinde değil oyunun ilerlemesi ile birlikte öğretileceğini de belirten yapımcılar bu oyunlarında son derece iddialılar.

 

The Surge Oynanış Videosu The Surge Oynanış Videosu

 

Temel olarak The Surge oynanış videosu ile oyuncuların aklında olan bir çok soru işaretini silmiş durumda. Savaş mekanikleri ise söylendikleri kadar iyi. Daha önceki görüntülerine bakacak olursak oyun grafik açısından da epey bir yol katetmiş gözüküyor. Tamamen özelleştirilebilir bir kıyafetin içerisindeki ölüm makinesi olacağımız bu oyun kendini oyunculara göstermeye başladıkça gerçekten akıllarda kalacak bir yapım olma yolunda ilerliyor. Oyunun o distopik dünyasının içerisindeki devasa endüstri harikası şeyler ile kapışmak gayet zevkli. Neredeyse her ayrı kapışma için kendinize ona göre hazırlamalısınız. Bu kıyafetlerin oyun içerisinde şöyle bir durumu da söz konusu. Eğer düşmanımızın sahip olduğu zırha sahip olmak istediğimizde de, kendi stratejimizi işin içine katıp belirli uzuvlar üzerinden düşmanı öldürürsek, zırhın sağlam olan kısımlarını da kendimize alabiliyoruz. Bu yüzden oyun parçalanmalar üzerine bir sisteme de sahip. Görünen o ki bir düşmanı öldürmeye çalıştığımızda biraz zor yoldan öldürüp düşman zırh malzemelerini kendimize saklaya bilirsek, bizlerde oyunda yeni zırhlar üretebileceğiz. Bazende bu parçaları sahip olduğumuz ileri teknoloji kıyafeti geliştirmek içinde kullanabileceğiz.

The Surge oynanış videosu bizleri resmen kendine hayran bıraktı. The Surge çıkış tarihi henüz belli değil ancak gelecek sene bizlerle PS4 platformunda buluşacak.

The Surge Oynanış Videosu Gamescom 2016