blank

The Surge Yeni Ekran Görüntüleri

The Surge Yeni Ekran Görüntüleri

Lords of the Fallen oyununun yapımcılarının yeni oyunu The Surge için oyun içi düşmanlarımızın ne denli büyük ve küçük olduğunu gösteren ekran görüntüleri yayımlandı.

Deck 13 stüdyoları tarafından geliştirilen yeni oyun The Surge E3 2016 fuarında oyunculara tanıtılacak. Fuardaki tanıtımdan önce yapımcılar 2 ayrı ekran görüntüsü paylaştılar. Bu ekran görüntüleri sadece düşmanlarımızı da değil aynı zamanda oyundaki baş kahramanı ve oyun dünyasını da görmemizi sağladı. Yeni gelen ekran görüntülerinde ilk düşmanlarımızdan biri olan Warren görünüyor. Warren baş kahramanımızın karşısına Exoskeleton kıyafet ile gözüküyor. Kendisi ileri teknoloji bir kıyafete sahip. Aynı zamanda bizimde geliştirilebilir kıyafetlerimiz olacak.

Bu kıyafetlerin oyun içerisinde şöyle bir durumu da söz konusu. Eğer düşmanımızın sahip olduğu zırha sahip olmak istediğimizde de, kendi stratejimizi işin içine katıp belirli uzuvlar üzerinden düşmanı öldürürsek, zırhın sağlam olan kısımlarını da kendimize alabiliyoruz. Bu yüzden oyun parçalanmalar üzerine bir sisteme de sahip. Görünen o ki bir düşmanı öldürmeye çalıştığımızda biraz zor yoldan öldürüp düşman zırh malzemelerini kendimize saklayabilirsek, bizlerde oyunda yeni zırhlar üretebileceğiz. Bazende bu parçaları sahip olduğumuz ileri teknoloji kıyafeti geliştirmek içinde kullanabileceğiz.

Oyunun savaş sistemi de bunlar üzerine kurulu aslında. Hızlı bir savaş mekaniklerinin yanı sıra, acımasız mücadelelerde bizleri bekliyor. Düşmanlarımızı öldürürken onların bizlere ne katabileceğini düşünerek de hareket etmemiz gerekiyor. Çünkü ileride çıkacak düşmanlar içinde zırhımızı ve kıyafetimizi ona göre güçlendirmeli ve geliştirmeliyiz. Bazı düşmanlar diğerlerine nazaran daha az malzeme verecek. Çünkü oyun içerisindeki düşmanlar çeşitlendirilmiş durumda. Örneğin bacaklarında ve kollarında zırha sahip olmayan düşmanları öldürmek çok daha kolay olacak fakat onlardan toplayacağımız malzemelerde ona göre daha az olacak. Bu yüzden oyun içerisinde kara tamamen oyuncuya bırakılacak, eğer oyuncu ana kahramanı daha çok geliştirmek ve yeni özelliklere sahip olması sağlamak isterse kendi taktiğini ve mücadelesine rakiplerine karşı ona göre vermek zorunda.

The Surge çıkış tarihi henüz tam olarak belirli değil fakat 2017 yılı içerisinde bizlerle olacak. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

The Surge Yeni Ekran Görüntüleri