blank

The Technomancer Çıkış Videosu

The Technomancer Çıkış Videosu

Marz gezegenine gitmeye hazır olun. Bilimkurgu ve RPG sevenler için bir yeni oyun daha geliyor. Öncesinde sizlere The Technomancer ile ilgili çıkan tüm haberleri aktarmıştık. Bunlar arasında oyunun detaylarından, oynanış videosuna kadar bir çok haber vardı aşağıdan bulabilirsiniz.

Oyun bugün itibari ile PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiriyor. Technomancy yeteneğinizle birlikte üç farklı dövüş stilini birleştirerek Mars çöllerine gidiyoruz. Görevleri başarmak için savaş, diplomasi ve kurnazlık arasından seçim yapmanız gerekecek. Deneyim kazanarak karakterinizin seviyesini arttırabiliyor, yeni yetenekler öğrenebiliyor veya 4 farklı yetenek ağacında perklerinizi güçlendire biliyorsunuz. Oyunda ayrıca her karakterin kendine özel bir yapısı olacak. Yani karakter yapısı da kendine özel olarak tasarlandığı için etkileşimde bulunacağı kişiler ile konuşmalarında bu karakter yapısı da etkili olacak. Bazı karakterler belki sizlere sadakatlerini tam olarak sunmayacak. Bunların hepsini elde tutmayı da oyunu oynayan oyuncunun becermesi gerekecek. Belki bir çok talihsiz olay yaşadıktan sonra bazı karakterlerini kaybedeceksiniz. Çünkü söylediğimiz gibi her karakterin kendine has bir yapısı olduğundan olaylara verecekleri tepkilerde birbirlerinden farklı olacaktır. Oyunda bir çok karakterin geçmişini araştırmalıyız. Çünkü o karakter hakkında ne kadar çok şey biliyor isek o kadar çok daha avantajlı duruma geçiyoruz. Çünkü bizlerde onlara nasıl tepkiler vereceğimizi, onun geçmişini bildiğimiz için biliyoruz.

Yeterli grafikleri ve farklı yapısı ile Technomancer RPG sevenlerin şuan için ilgi odağı. Yapımcılar tarafından resmi olarak çıkış videosu da yayımlandı. Oyun çıkışını gerçekleştirdi, satın alıp oynayabilirsiniz.

The Technomancer Çıkış Videosu