blank

The Technomancer Yeni Oynanış Videosu

The Technomancer Yeni Oynanış Videosu

Yeni yayımlanan video ile birlikte Mars gezegeninde nasıl hayatta kalacağımız ne gibi araçlara sahip olduğumuz gibi bazı detaylara yer veriliyor.

Temel olarak The Technomancer Mars gezegeninde oynayacağımız bilim-kurgu RPG oyunu. Daha öncesinde sizlere oyunun tüm detayları ile ilgili bir çok haber yayınladık o haberlere ve oyun ile ilgili daha fazla ayrıntıları görmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri denemenizi öneriyoruz. Çünkü o haberlerde sizlere oyunun detaylarını anlattık.

the-technomancer-yeni-oynanis-videosu-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri-hikaye-siniflar-karakterler-yetenekler-mars

Spiders stüdyoları tarafından geliştirilen yeni oyun ile ilgili içene dalacağımız Mars gezegeni ile ilgili bazı detaylara yer verildi. Bu detaylar arasında öncelikle The Technomancer Yeni Oynanış Videosu Mars üzerindeki siyasi ve çevresel konulara girerek başlıyor. Oyunun geçtiği yıllardaki gezegenin durumunu anlatarak başlayan video daha sonrasında 3 farklı dövüş stillerini görüyoruz. Silahları ve yetenekler gösterildikten sonra devam eden 3 farklı dövüş stilleri ise;

  • Personel bazlı dövüş stili
  • Silah ve tabanca bazlı dövüş stili
  • Topuz ve kalkan bazlı dövüş stili

Mars gezegeninde su savaşları ve bir çok olaylar silsilesi mevcut. The Technomancer aksiyon odaklı bir RPG oyunu olacak ve farklı dövüş stillerine, birbirinden farklı 4 yetenek ağacına sahip olacak. Oyuncular ekipman, silah ve zırh üretebilecekleri ve ayrıca geniş bir sisteme sahip olacağı da açıklandı. Craft edilen bu eşyaları hem kendileri, hemde yoldaşları için kullanabilecekler. Ayrıca oyunda yaptığımız seçimler oyunun hikaye akışına yön verecek.

The Technomancer çıkış tarihi 21 Haziran 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.


The Technomancer Yeni Oynanış Videosu