blank

The Tomorrow Children Açık Betası Başlıyor

The Tomorrow Children Açık Betası Başlıyor

Oyunumuz grafikleri bakımından çok ilgi çekici bir yapıya ve oynanış olarakta bir hayli eğlenceli bir oyun. The Tomorrow Children oyununda oyuncular arkadaşları ile birlikte oynayarak şehirlerini değişik canavarlardan savunmaya çalışıyorlar. Bunun için sokak sokak gezerek malzemelerini toplamaları bu malzemeler ile üretim yapmaları gerekiyor. Oyun içindeki kaynaklarımızı bir çok şey kapsıyor, hazineler, canavarlardan toplayacağımız şeyler gibi.

Oldukça sempatik bir yapıya sahip olan oyunumuz yapımcıları tarafından bu hafta açık betaya açılıyor. Oyuncular istedikleri bölgeden oyunu deneyebilecekler. Açık beta boyunca oyun içerisinde araba ve tank yapımı da açık olacak. Toplayıcılık yapıp üretim yapabilme de açık halde olacak. Oyuncular silah taretleri, ışık vs gibi bazı işlerine yarayacak olan kendilerini savunmak için bir şeyler üretebilecekler.

The Tomorrow Children açık beta tarihi 3 Haziran 2016 olarak kesinleşti. Şimdiden oyunu PS4’lerinize indirip açık betanın saatini de bekleyebilirsiniz. Daha öncesinde yayımlanmış fragmanını da sizlerle paylaşım istedik, aşağıdan izleyebilirsiniz.