blank

The Vanishing of Ethan Carter Redux Çıktı !

2014 yılında piyasaya sürülen macera oyunu The Vanishing of Ethan Carter’ın yeni bir sürümü piyasaya sürüldü. The Vanishing of Ethan Carter Redux adına sahip olan oyunun en büyük özelliği Unreal Engine 4’e yükseltilmiş olan grafik motoru oldu. Böylelikle öncekinden çok daha iyi performans sunan yapım, aynı zamanda Steam’de şuan için %40 indirimli fiyatla satılmakta.

The Vanishing of Ethan Carter, sahip olduğu trajik hikaye, oyun atmosferi ve karakterleriyle oyunculara kısa ama oldukça kaliteli bir macera oyunu deneyimi sunuyordu. Özellikle görselliği ile oyuncuları kendisine mest etmeyi başaran yapım, artık Unreal Engine 4 ile bunu bir seviye daha yükseltmiş durumda. The Vanishing of Ethan Carter Redux ile grafik motorunun dışında; yeni kayıt sistemi ve oyunda yapılan ufak tefek değişiklikler de yapıma dahil oluyor. Yapım artık Unreal Engine 4 motoruna geçmiş olsa da DX12 desteği şimdilik bulunmamakta. Bunun en büyük nedeninin ise; DX12’nin henüz tamamlanmamış olması olarak gösteriliyor, DX12 tam sürüme geçtiği zaman oyuna dahil olacak.

The Vanishing of Ethan Carter yapımına daha önceden sahip olan oyuncular yapımın Redux sürümü için ekstra bir ödeme yapmak durumunda değiller. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bir güncellemeyle oyunlarını Redux sürümüne yükseltebiliyorlar. Bunun dışında kalan, oyuna henüz sahip olmayan oyuncular ise, yapımı Steam üzerinden kısa bir süreliğine %40 indirimle birlikte 18,60 TL’lik fiyat etiketiyle satın alabilirler.

Son olarak The Vanishing of Ethan Carter Redux’ın çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Vanishing of Ethan Carter Redux Çıkış Fragmanı