blank

The Walking Dead Season Three Çıkış Tarihi

The Walking Dead Season Three Çıkış Tarihi

Telltale Games stüdyosu tarafından yapılan açıklamaya göre yeni sezon için geliştirme süreci çoktan başlamıştı ve sona gelindi. Telltale Games serilerinden birisi olan ve çok sevilen The Walking Dead Season Three yani üçüncü sezon için start verildi.

Ünlü çizgi roman serisi ana konu alınarak geliştirilmiş olan The Walking Dead, başarılı ve muhteşem bir ilk sezon ile dikkatleri üzerine çekmişti. Sadece oyuncular tarafından değil, dizinin hayranları tarafından da binlerce oyuncu sayısına ulaşmıştı. Ana karakterimiz Lee ile Clementine’in başından geçen etkileyici bir macera bitişi ile merakları daha da artırmış bizlere inanılmaz duygular yaşatmıştı. İkinci sezonun da gelmesiyle hikayeye kaldığımız yerden devam ettik ve o keyif ve tadını hiç kaybetmedi oyun ve şimdi üçüncü sezon ile geliyor. İlk sezondaki olayların birkaç ay sonrasında geçen The Walking Dead Season Two, bizi yine gerilimli ve muhteşem bir atmosferin ayrıca maceranın tam ortasına bırakmıştı. The Walking Dead Season Three Çıkış Tarihi kesin olarak açıklanmadı fakat geleceği aylarda belli oldu.

The Walking Dead Season Three ile bizleri neler bekliyoruz henüz bilmiyoruz fakat resmi açıklamalar geldi. Telltale Games ekibi bugün beklediğimiz haberi bizlere resmi olarak duyurdu ve stüdyo tarafından yapılan açıklama doğrultusunda The Walking Dead: Season Three oyununun, 13 Haziran 2016 Pazartesi günü, Türkiye Saati İle 01:00 sıralarında yapılacak olan bir etkinlik sırasında gösterileceğini duyurdu.

Yeni sezonda Clementine karakterini görmeye devam edeceğiz ve çizgi roman serisi ile ilgili çok daha fazla ayrıntıları göreceğiz. Ama canlı yayın sırasında çok daha fazla bilginin verileceğini kesin. The Walking Dead Season Three Çıkış Tarihi son bahar ayları olarak biliniyor. Yapılacak etkinlikte kesin bir çıkış tarihi de verilecektir.