blank

The Walking Dead Sezon 3 – E3 2016

The Walking Dead Sezon 3 – E3 2016

Özellikle The Walking Dead’in ilk sezonuyla oyunculara harika bir deneyim yaşatan Telltale Games’in yeni sezonundan kısa bir video paylaşıldı.

Telltale Games Series The Walking Dead olarakta bilinen ve firmanın bunların dışında hikaye odaklı bir çok oyunu daha var ve onlarda tabi ki dünyaca ünlü romanlardan ve dizilerden geliyor. Bunların başında Game of Thrones, Batman gibi seriler yer alıyor.

The Walking Dead için geri dönecek olursak bu kez yeni sezonda biraz değişiklik var gibi. Yayınlanan bu videoda karakterimiz Clementine’ı biraz daha büyümüş olarak ve bir adamla seyahat ederken görüyoruz. Telltale, 3.sezonun ilk sezonlara göre çizgi roman ve TV dizisine daha yakın olacağını ayrıca 2.sezonda ve özellikle oyunun sonunda verdiğimiz kararların 3.sezonda Clementine karakterine yansıyacağını açıkladılar.

Telltale Games Series The Walking Dead 3. Sezon çıkış tarihi ise bu sonbahar olarak belirlendi. Kesin bir gün verilmiş değil fakat çıkacağı aralık belli oldu. Yayınlanan o videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.


The Walking Dead Sezon 3 – E3 2016