blank

The Witcher 3 1.08 Güncellemesi Yayınlandı

Yılın oyunu olma ihtimali oldukça yüksek olan The Witcher 3’ün konsol versiyonlarındaki problemleri bir türlü bitmek bilmedi.

Özellikle yapımın konsollarda sunduğu fps oranının sıklıklı 30’un altına düşmesi, konsol sahiplerine gerçekten zor anlar yaşatıyor. CD Projekt RED, bu problemin 1.07 güncellemesiyle ortadan kalacağının sözünü vermişti ama maalesef durum beklenildiği gibi olmadı ve problemler bazı sahnelerde daha da kötü bir hal almıştı. Tüm bunların dışında yapımın, tüm platformlarda bazı ufak tefek hataları da bulunuyordu.

Bugün ise CD Projekt RED, yine bir süredir üzerinde çalıştığı yeni güncellemeyi yayınladı. Güncellemeyse düzenlenmesi hedeflenen bazı önemli değişiklikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

The Witcher 3 1.08 Güncellemesi

? Optimizasyonda iyileştirmeler yapılacak, 1.07 ile gelen problemler de buna dahil.
? PS4?de 1.07 ile gelen dil problemleri düzeltilecek.
? Yeni gelen kasa sistemiyle yaşanılan bazı problemler düzeltilecek.
? ?Card Collector? başarımı artık kazanılabilir olacak.
? Sorun yaşanılan görevler düzeltilecek.
? Yakın zamanda gelecek olan ?New Game +? ücretsiz DLC paketi için düzenlemeler.

Tüm güncelleme notlarına, yapımın kendi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat güncelleme maalesef yine konsollarda yaşanan fps problemine çözüm sağlayamamış gibi görünüyor. Bir kaç değerlik düzelmeler söz konusu olsa da konsollar özellikle, haritanın bataklık bölgesinde ciddi anlamda can çekişiyor. Görüşüne bakılırsa umutlar 1.09 güncellemesinde gibi görünüyor.

The Witcher III’ün 1.08 güncellemesi PC, PS4 ve Xbox One platformları için şuan indirilebilir durumda.