blank

The Witcher 3 1.10 Performans Testi Videoları Yayınlandı

The Witcher III: Wild Hunt son yıllarda gördüğümüz en başarılı RPG oyunu olmayı başarmış olsa da yapımın konsollarda, özellikle PS4’de sergilediği performans değerleri gerçekten de oyuncuları çileden çıkartacak türdendi.

Bir kaç gün evvel yayınlanan ve toplamda 600’den fazla değişikliği beraberinde getiren 1.10 güncellemesiyle birlikte CD Projekt RED, yapımın konsollarda sergilediği performans değerinin de daha üst seviyeye çıkacağını belirtmişti. Bugün DigitalFoundry tarafından yayınlanan 1.08 ve 1.10 güncellemesinin karşılaştırması ise gerçekten de bu durumu onaylar nitelikte oldu.

1.08 güncellemesine göre oldukça stabil ve yüksek bir performans sunan güncellemeyle birlikte, oyuncular en azından konsollar üzerinde ek paketleri rahat bir şekilde oynayabilecekler. Her ne kadar ara ara fps değeri 30’un bir kaç fps altına düşüyor olsa da bunun oynanışa pek etki edeceğini düşünmüyoruz. PS4 sürümü 1080p ve Xbox One sürümü 900p değerinde çalışan yapımın platformlar üzerinde nasıl bir performansa sahip olduğunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

The Witcher 3 1.10 Performans Testi (PlayStation 4)

The Witcher 3 1.10 Performans Testi (Xbox One)

The Witcher 3 1.10 Performans Testi (PlayStation 4 vs Xbox One)

The Witcher III: Wild Hunt ? Hearts of Stone ek paketi dün PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini aldı. Ayrıca yapımın ikinci ek paketi ise 2016 yılının ilk yarısında,?Blood & Wine? adıyla piyasadaki yerini alacak.