blank

The Witcher 3 Blood and Wine Çıkış Tarihi Sızdırıldı

The Witcher 3 Blood and Wine Çıkış Tarihi Sızdırıldı

The Witcher 3 Blood and Wine görünüşe göre bu ay sonunda geliyor. Çıkan haberlere bakılırsa söylentiye göre oyuna gelecek en büyük DLC olarak görülen bu paketin çıkış tarihi sızdırıldı. Blood and Wine DLC’si oyunun ikinci büyük paketi. Oyunun Steam sayfası aslında açıldı bir süreliğine fakat şuan gözükmüyor. O açıldığı anda ise çıkış tarihi de yazıyordu.


the-witcher-3-blood-and-wine-dlc-ekran-goruntusu-cikis-tarihi-video-hikaye-sistem-gereksinimleri-turkce


Fakat şunu söylemek gerek, Steam sayfalarında yanlışlıklarda olabiliyor ve daha sonrasında düzeltiliyor. Bu haberin kesinlikle doğru olup olmadığından emin değiliz. Çünkü doğrulanmış bir haber değil. Söylentiler ve çekilen resim üzerine konuşulan durum bu. Fakat yapımcı firma bu DLC için yılın yarısında getireceklerini söylemişlerdi ki firmanın verdiği tarihin dışında hiç değişiklik yapmadığı gerçeğini de bildiğimize göre bu tarih doğru olma ihtimali yüksek bir tarih.

Bu ek paket ile birlikte Geralt macerası da tamamen sonlanıyor. Yapımcı firma artık The Witcher serisi ile ilgili herhangi bir oyun çıkarmayacak ve The Witcher 3 Blood and Wine DLC paketi oyun ile ilgili son genişleme olacak ve böylelikle oyun tarihine altın harflerle ismini yazdıran seride tamamen bitmiş olacak.


the-witcher-3-blood-and-wine-dlc-ekran-goruntusu-cikis-tarihi-video-hikaye-sistem-gereksinimleri-turkce-1