blank

The Witcher 3 Blood and Wine Genişleme Paketi

The Witcher 3 Blood and Wine Genişleme Paketi için sanat görseli paylaşıldı.

CD Project Red firmasının efsanevi RPG oyunu The Witcher 3 Wild Hunt için gelen genişleme paketlerinin en büyüğü olarak görülen Blood and Wine için resmi sanat görseli paylaşıldı. Twitter üzerinden görseli paylaşan firma bu ek paket ile ilgili çok fazla detaylı bir bilgi vermedi.

Daha öncesinde The Withcer 3 Wild Hunt Blood and Wine ek paketi için 2 adet görsel paylaşılmıştı ve bu görseller oyundaki Toussaint bölgesini gösteriyordu. Blood and Wine ek paketinin geçeceği bölge olarak söylenen Toussaint bölgesi ise göz kamaştırıcıydı. Henüz ne tür bir hikaye bizleri bekliyor bu genişleme paketi ile bilemiyoruz ancak şunu söylemek gerekiyor ki daha önceki ek paketinde olduğu gibi yan görevlerin dışında bizlere The Witcher 3 Wild Hunt oynamak için yeni nedenler çıkıyor.

The Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine ek paketi ile ilgili kesin olarak şunu biliyoruz ki daha öncesinde çıkan Hearts of Stone ek paketinden daha büyük olacak. Ayrıca 20 saate yakın bir oynanış süresi olacak. Yakın zamanda bu ek paket ile ilgili detaylı bilgiler gelecektir. Bizleri takip etmeye devam edin.

The Witcher 3 Blood and Wine Genişleme Paketi