blank

The Witcher 3 Ek Paket Görselleri

Bu senenin en iddialı yapımlarından bir tanesi olan The Witcher III: Wild Hunt için iki adet sanat çalışması paylaşıldı.

Yayınlanan bu görseller yapımın gelecek olan iki ek paketine ait durumda. Bu ek paketlerden ilki “Hearts of Stone” adıyla Ekim ayında The Witcher III oyuncularıyla buluşacak. Paketin yapıma ortalama olarak 10 saatlik bir oynanış süresi eklemesi bekleniyor. Hearts of Stone’un yayınlanan görseline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

the-witcher-3-expansion-artwork-2Yapıma gelecek olan diğer ek paket ise “Blood and Wine” adına sahip. Bu ek paketin de 2016 yılının başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Blood and Wine, ilk ek pakete nazaran çok daha uzun bir oynanış süresine sahip olacak. Ortalama olarak 20 – 30 saat uzunluğunda içerik sunması beklenen ek paket, adeta bizlere yıllar öncesinin ek paket deneyimini sunmayı hedefliyor. Blood and Wine’ın henüz resmi bir çıkış tarihi olmasa da demin de söylediğimiz gibi, 2016 yılının ilk çeyreğinde The Witcher III oyuncularıyla buluşması bekleniyor. Blood and Wine’ın yayınlanan görseline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

the-witcher-3-expansion-artwork-1The Witcher III gelecek olan bu ek paketleriyle birlikte oyunculara oldukça uzun bir oyun deneyimi sunacak. CD Projekt RED’in daha önceden açıkladığı gibi, paketlerin toplam uzunluğu neredeyse The Witcher II ile aynı olacak.

Son olarak, The Witcher III: Wild Hunt Expansion Pass ile $25 fiyat etiketiyle oldukça uygun bir fiyata bu ek paketleri satın alabilirsiniz.